portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Perła-Kosińskiego - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Perła-Kosińskiego - sprawy osiedlowe » Forum » Ochrona i monitoring
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Ochrona i monitoring

     Odpowiedz do tematu    

Czy jesteś za wznowieniem ochrony w naszym budynku?
  Tak
  Nie
Zobacz Wyniki
Autor Wiadomość
adamkrolcom 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Śro Kwi 02, 2014 17:04
Posty: 2
Skąd: Słupca

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 13:26    Temat postu: Ochrona i monitoring

Witam wszystkich,

w związku z ostatnimi kradzieżami w naszym bloku chciałbym zaproponować powrót do wynajęcia ochroniarza chociaż na noc. Koszt nie był na tyle duży, aby to zabolało. Nie wiem kto wpadł na pomysł rezygnacji z ochrony na Wildzie, ale chyba czas powrócić do tego tematu. Wystarczy, żeby ktoś był i obserwował monitoring. W razie problemu wezwie wsparcie z centrali lub zadzwoni po ochronę.

Co o tym sądzicie?
Dluggi 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Sob Lut 23, 2013 13:05
Posty: 46
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 18:46    Temat postu: Re: Ochrona i monitoring

Jestem za, pod warunkiem, że nie będzie to emeryt, który będzie się bał zareagować na różne sytuacje.
Gdy jeszcze był obecny ochroniarz, wracałem w godzinach nocnych i poszedłem zamknąć kratę śmietnika. Gdy przechodziłem obok okna, "ochroniarz" otworzył i powiedział, że jeśli chcę się wysikać to mam iść z drugiej strony, żeby mnie kamery nie objęły. Za takich ochroniarzy podziękuję.

Przy okazji chciałbym zaproponować założenie konta na Facebook'u, które służyłoby do załatwiania spraw związanych z naszym budynkiem. Myślę, że tam więcej ludzi udzielałoby się niż tutaj. A przynajmniej szybsza byłaby reakcja mieszkańców, bo tutaj ludzie zaglądają raz na rok.

Pozdrawiam.
Piotr_gdynia85och 
   

Forumowicz


Wiek: 37
Dołączył: Wto Lis 01, 2016 21:25
Posty: 134
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 10:16    Temat postu: Re: Ochrona i monitoring

Witam serdecznie można prosić o jakiś kontakt z administracja osiedla w sprawie oferty na ochronę państwa osiedla
pozdrawiam serdecznie
adamkrolcom 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Śro Kwi 02, 2014 17:04
Posty: 2
Skąd: Słupca

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 13:56    Temat postu: Re: Ochrona i monitoring

Strona na Facebook'u na pewno byłaby lepsza. Tylko jak my się tam odszukamy? Prawda jest taka, że nie znamy się prawie wcale. Ja znam tylko sąsiadów obok i sąsiadkę, która mieszka nade mną - tylko dlatego, że musiałem ją opierdolić, bo co chwilę wylewa przez balkon jakieś pomyje i wszystko leci do nas...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama